Nabízíme široký výběr květináčů, zahradního osvětlení, záhradního nářadí a dalších produktů, které vám pomohou proměnit váš exteriér. Ať už plánujete vytvořit relaxační koutek nebo funkční místo pro grilování a zábavu, naše produkty vám poskytnou vše, co potřebujete. S našimi kvalitními výrobky, od pastí na škůdce, až po přepravky a dekorace. Prozkoumejte náš sortiment a udělejte ze své zahrady místo, které vás bude inspirovat.

Žádná položka
JAK PŘIPRAVIT JABLEČNÝ CIDER + RECEPT

JAK PŘIPRAVIT JABLEČNÝ CIDER + RECEPT

Pivo nebo víno? Ani jedno. V něčem se podobá vínu, v něčem pivu, ale jablečný cider je zvláštní kategorie. A připravit si jej můžete i sami doma. Vyzkoušejte našeho průvodce jak si vyrobit cider, se kterým vám jeho příprava pojede levou zadní.


SPOLEHLIVÁ A HYGIENICKÁ NAPÁJEČKA PRO DRŮBEŽ

SPOLEHLIVÁ A HYGIENICKÁ NAPÁJEČKA PRO DRŮBEŽ

Pokud uvažujete, jak zlepšit letos chov drůbeže, nová napáječka od společnosti Gaun může být tou správnou odpovědí. Tato automatická plastová napáječka o rozměrech 6x8,5x4 centimetry je ideální pro chovatele drůbeže, kteří chtějí svým zvířatům zajistit stálý přístup k čisté a čerstvé vodě.


JAK PROŘEZÁVAT JABLONĚ

JAK PROŘEZÁVAT JABLONĚ

V předjarních měsících provádějí zahradníci a ovocnáři tzv. zimní řez jabloní. Zároveň je to nejvhodnější období pro prořez stromů, pokud je třeba je zcela odstranit. Veškeré potřebné informace o tomto prořezávání naleznete v následujícím textu.


JAK CHRÁNIT PLODINY PŘED JARNÍMI MRAZY?

JAK CHRÁNIT PLODINY PŘED JARNÍMI MRAZY?

Jarní mrazy představují pro ovocné sady a vinice hrozbu, která může zničit úrodu a způsobit pěstitelům značné škody. Teploty pod bodem mrazu, které se vyskytují v jarních měsících, mohou poškodit květní pupeny a mladé plody a zabránit jejich růstu a vývoji. Ztráta osmdesáti procent očekávané úrody může být v takovém případě smutnou realitou.