Vítejte v naší kategorii vytápění, kde najdete kompletní řešení pro vaše potřeby v oblasti vytápění. Nabízíme široký sortiment výrobků včetně náhradních dílů, kouřovodů, čističů, ohřívačů a příslušenství. S našimi kvalitními náhradními díly můžete snadno opravit a udržovat svůj topný systém v optimálním stavu. Kouřové roury, které nabízíme, jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a účinnost, aby váš domov byl chráněn před nebezpečnými emisemi. Aby váš topný systém pracoval s optimální účinností, nabízíme také řadu čističů, které pomáhají odstraňovat nečistoty a udržovat bezproblémový chod vašeho topného systému. Kromě toho máme také širokou nabídku příslušenství, jako jsou těsnící šňůry, redukce a další, které vám pomohou optimalizovat váš topný systém a zvýšit jeho účinnost.

Nakupujte u nás a užívejte si spolehlivé a účinné vytápění ve své domácnosti.

Žádná položka
SKLADOVÁNÍ PALIVOVÉHO DŘEVA

SKLADOVÁNÍ PALIVOVÉHO DŘEVA

Palivové dřevo nestačí naštípat, musí být také dostatečně suché. Mokré či vlhké dřevo sice dokážeme přimět, aby hořelo. Ale bude to slabý oheň (hodně energie mine dřevo na vlastní vysušení), kouř bude zanášet topné těleso a komín. V konečném důsledku na takovém dřevě předěláme. Co tedy dělat?


OPRAVA ŠAMOTU

OPRAVA ŠAMOTU

S příchodem prvních chladnějších dnů vyvstává potřeba vytápění vnitřních prostor. Před zahájením topné sezóny bychom však měli stihnout zkontrolovat topná tělesa a případně opravit jejich šamotové obložení.